Zapisz się do naszego MADSLETTERA i odbierz 10% rabatu na zakupy w Madnezz.pl. Zapis na dole strony.  

Madnezz - MADE IN HELL!

Madnezz - MADE IN HELL!
Hej! Piekielnie nam miło, że do nas wpadłaś. Jeżeli jesteś tu pierwszy raz, to na pewno zainteresuje Cię ten wpis. Zrób sobie kawę i się rozgość! opowiemy Ci kilka słów o sobie.

madnezz sukienki sklep internetowy

Kim jesteśmy?

Madnezz to polska marka modowa tworząca ubrania dla młodych i niezależnych kobiet, które chcą czuć się kobieco każdego dnia. Założycielkami marki są dwie energiczne kobiety: Teresa - mama żywiołowych bliźniaków, z wykształcenia marketingowiec oraz Patrycja - absolwentka filologii angielskiej i dziennikarstwa, która w dzieciństwie zamiast bawić się lalkami, już projektowała swoje pierwsze prace.

Wspólnie z innymi kobietami 'na pokładzie' tworzymy #madnezzteam - młody zespół, w którym każda jednostka oddaje swoją osobowością i energią ducha filozofię marki - #madgirl

Jakie są nasze projekty?

Marka Madnezz powstała z uwielbienia do jakości i dbałości o każdy detal. Kroje są diabelsko kobiece i piekielnie perfekcyjne. Za każdym projektem kryje się historia - każda sukienka to inna #madgirl. Niektóre to ekstrawertyczki z piekła rodem, prawdziwe flirciary, inne są niezwykle tajemnicze i subtelne. Łączy je jedno - wszystkie to w '100% silne babki', takie jak Klientki marki MADNEZZ.

Nasze ubrania skierowane są do silnych kobiet działających w myśl zasady "Girl Power". W każdy projekt i w każdą przygotowywaną przez #madnezzteam gotową sztukę włożone jest serce i czas całego kobiecego zespołu - dokładnie tak jakby miała być założona przez jedną z nich.

Co nas wyróżnia?

Madnezz to nie tylko oryginalne kroje, ale i prawdziwa jakość. Szyjemy wyłącznie na polskiej dzianinie bawełnianej i polskiej wiskozie, która jest niesamowicie miękka i świetnie pracuje w ruchu. Wszystkie ubrania kroimy i szyjemy lokalnie.

Cenimy sobie zasady filozofii świadomej mody. Nasze ubrania możesz dowolnie ze sobą miksować. Idealnie do siebie pasują, także w zestawieniach 'total look'.

To co, zostaniesz naszą #madgirl?

  • Data: 30 Październik 2018