Zapisz się do naszego MADSLETTERA i odbierz 10% rabatu na zakupy w Madnezz.pl. Zapis na dole strony.  

SS2020 CARNAVAL

(Zanim zaczniecie czytać i pochłoną Was do reszty zdjęcia odpalcie sobie „La vida es un carnaval” Celii Cruz.)

Wiecie jak wyjątkowy jest to dla nas moment. Tworząc tę kolekcję przez kilka ostatnich miesięcy nie przypuszczałyśmy, że przyjdzie nam startować z premierą w takich okolicznościach. Tym bardziej jesteśmy skonsternowane faktem, że nasza najnowsza kolekcja SS2020 jest pochwałą życia, a jej nazwa to CARNAVAL. Tak. Postanowiłyśmy ogłosić karnawał w sezonie SS2020. Bo wiecie co? Życie to karnawał, z tym, że w tej chwili wszystko ma dla nas zupełnie inny wydźwięk i podwójne znaczenie. Nazwa CARNAVAL funkcjonowała od samego początku powstawania kolekcji i była inspirowana właście piosenką „La vida es un carnaval” Celii Cruz. Tym bardziej znaczenie jej słów uderzyło nas podwójnie w ostatnich dniach – sprawdźcie koniecznie.

Kolekcja SS2020 to z jednej strony fascynacja latynoamerykańską kulturą, jej miłością do tańca, ognistym temperamentem, jej namiętnościami, otwartością, ale przede wszystkim radością życia. Z drugiej strony to trochę nasze alter ego. Obie z Teresą jesteśmy bardzo ekspresyjne, ekstrawertyczne i naprawdę potrafimy podgrzewać atmosferę w firmie, jeżeli nie gorącymi rytmami dobiegającymi z naszego biura, to spontanicznymi pomysłami i decyzjami on the spot, czym rozgrzewamy nasz team do czerwoności.

Kolekcja oczywiście kręci się wokół kobiet. Każdy nasz model to inna osobowość, w przypadku tej kolekcji – również narodowość. Española to młodsza kuzynka Juanity, którą poznałyście w lecie zeszłego roku. Pochodzi z Alicante – jeżeli będziecie tam przejazdem, koniecznie umówcie się z nią wieczorem na wino na Explanada de España. Cubana we krwi ma salsę, a w sercu Havanę. Jest gwałtowna, ale bardzo prawdziwa. Dziewczęca i kobieca zarazem. Colombiana jest namiętna, tajemnicza, inspirująca, o ognistym temperamencie. Mexicanę z pewnością spotkasz w Mexico City sączącą tequilę w takt melodii „Cielito Lindo”. Chilena natomiast pochodzi z Chile i chętnie umówi się z Tobą na wieczór przy Pisco. Niesamowite te nasze #MADGIRLS, a to dopiero początek!

Kolekcja powstała z przewiewnej polskiej wiskozy o gramaturze 220g/m2 oczywiście z certyfikatem STANDARD 100 by OEKO-TEX ®, czyli certyfikatem świadczącym o tym, że nasze wiskozy są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych itp. Przy projektowaniu każdego modelu zastanawiałyśmy się, czy można stworzyć go tak, aby był wielofunkcyjny. W wielu przypadkach nam się to udało, dzięki czemu wiele modeli można nosić na różne sposoby – zasłaniając lub odkrywając ramiona, przewiązując je z przodu, z boku lub z tyłu, odsłaniając mniej lub więcej ciała. Zgodnie z Teresą uznałyśmy, że odwaliłyśmy kawal dobrej roboty i zaprojektowałyśmy ubrania do zadań specjalnych.


CARNAVAL

CARNAVAL   CARNAVAL

CARNAVAL

CARNAVAL

CARNAVAL

CARNAVAL

CARNAVAL

CARNAVAL   CARNAVAL

CARNAVAL

CARNAVAL

CARNAVAL

CARNAVAL

CARNAVAL   CARNAVAL

CARNAVAL

Trzymajcie się Madgirls! 

Mamy nadzieję, że nasza kolekcja mimo wszystko wniesie dziś do Waszych domów słońce, radość, muzykę i taniec, bo nie zapominajcie – życie jest karnawałem.

Patrycja Rusinek-Udziela & Teresa Penkala

ZOBACZ NOWĄ KOLEKCJĘ >

–––––––––

Tym razem oprócz naszej niezastąpionej ekipy chciałybyśmy wyróżnić i tym samym podziękować dwóm obłędnym lokalizacjom bez których kampania wizerunkowa nie miałaby takiego klimatu:

Teatro Cubano Krakow ↔️ www.facebook.com/TeatroCubanoKrakow/

Tytano ↔️ www.facebook.com/TYTANOkrakow/

Świetnie było pracować w lokalnych miejscach, które tak dobrze znamy. Dzięki jeszcze raz!
---
Poza tym oczywiście dziękujemy wszystkim, któzy uczestniczyli w sesjach, dzięki którym możemy pokazać Wam efekty naszej pracy:

Photo: Anna Zyskowska
↔️ www.facebook.com/AnnaZyskowskaPhotography

MUA lookbook: Anna Serafin Make Up
↔️ www.facebook.com/Anna-Serafin-Make-Up-103601394332343

Stylista fryzur: Dariusz Peter z Atelier the Fresh
↔️ www.facebook.com/dariusz.peter

Model lookbook: Martyna Rojek
Unique Agency Poland ↔️ www.facebook.com/uniquepoland
www.facebook.com/martyna.rojek.75

Model campaign photoshoot: Wiktoria Krzepkowska
Unique Agency Poland ↔️ www.facebook.com/uniquepoland
www.facebook.com/wiktoria.krzepkowska

Auto z sesji ↔️ www.facebook.com/CadillacNowySacz/

Dziękujemy!