Zapisz się do naszego MADSLETTERA i odbierz 10% rabatu na zakupy w Madnezz.pl. Zapis na dole strony.  

Kim jesteśmy?

Madnezz to polska marka modowa tworząca ubrania dla młodych i silnych kobiet działających w myśl zasady "Girl Power", które chcą czuć się pewnie, a zarazem kobieco każdego dnia. Wspólnie z innymi kobietami 'na pokładzie' tworzymy #madnezzteam  młody zespół, w którym każda jednostka oddaje swoją osobowością i energią ducha filozofii marki  #madgirl

Jakie są nasze projekty?

Marka Madnezz powstała z miłości do jakości i dbałości o każdy detal. Kroje są diabelsko kobiece i piekielnie perfekcyjne. Za każdym projektem kryje się historia  każda sukienka to inna #madgirl. Niektóre to ekstrawertyczki z piekła rodem, prawdziwe flirciary, inne są niezwykle tajemnicze i subtelne. Łączy je jedno – wszystkie to w "100% silne babki", takie jak Klientki marki MADNEZZ. 

W każdy projekt i w każdą przygotowywaną przez #madnezzteam gotową sztukę włożone jest serce i czas całego kobiecego zespołu  dokładnie tak jakby miała być założona przez jedną z nas.

Co nas wyróżnia?

Madnezz to nie tylko oryginalne kroje, ale i prawdziwa jakość. 

Kochamy wygodne polskie dzianiny bawełniane i wiskozowe. Do produkcji kolekcji MDNZZ używamy tylko tych objętych certyfikatem Oeko-Tex Standard 100.  To na nich oparłyśmy filozofię naszej marki, więc jeżeli szukasz u nas innego rodzaju tkanin, nie znajdziesz ich. Wszystkie ubrania kroimy i szyjemy lokalnie.

To co, zostaniesz naszą #madgirl?

  patrycja_teresa

Teresa Penkala & Patrycja Rusinek-Udziela

MADNEZZ, est. 2014

Facebook

Instagram